Firmamız Hakkında

10 yıldan fazla temizlik tecrübesi

Busem Temizlik hizmeti, ticari, kurumsal, endüstriyel ve konut müşterilerine kapsamlı, kaliteli, güvenilir temizlik çözümleri sunan tam entegre bir temizlik hizmeti şirketidir.

Çalışkan yönetim ve iş ahlakımız, Busem Temizlik hizmet iş felsefesinin merkezinde tutarlı, kaliteli temizlik hizmetleri sunmak kritik öneme sahiptir. Direktörümüz ile doğrudan erişim ve etkileşim sayesinde yönetimimizi müşteriye karşı hesap verebilir kılmaktan gurur duyuyoruz.

Görevimiz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli temizlik çözümleri sunan temizlik hizmetlerinin sağlanmasında ulusal pazar lideri olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Tüm Türkiye ye Busem Temizlik hizmetini sunarak daha fazla aileyi mutlu bir hayatla buluşturmayı hedefliyoruz.

Eğer memnun değilseniz, bize bildirin ve
biz bunu doğru bir hale getirmeye çalışalım

Hemen Ulaşın

Değerlerimiz

Amacımız sizin memnuniyetiniz (tabii ki temizlik çalışmalarımızdan sonra). Her zaman bize ulaşabilirsiniz.

  • Müşteri odaklı: Müşterilerimize kendimize hizmet ediyormuş gibi hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve çalışmalarımızı geliştirmek için kullanıyoruz.
  • Çevre Dostu Odaklı: Mükemmel sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini özenle seçiyoruz.
  • Mükemmellik ve Yenilik: Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitim veriyoruz. Müşterilerimizin evlerine en iyisini getirmemizi sağlayan çevre dostu ürünler ve teknolojilerdeki en son yeniliklerden haberdarız.
  • Genişleme/Büyüme: kendimizi toplumda bilinen yapmak; sürekli genişleyerek uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Bu nedenle, bizler için her zaman daha fazla insanı işe alıyoruz.

Busem Temizlik Tarihi

10 yıldan daha uzun süre ev ve ofis temizlik hizmeti veriyoruz

Busem Temizlik, çevreye dost kalarak, müşterilerine hizmet etme taahhüdünü tanınmaktadır. İstanbul’da profesyonel ve kaliteli ev temizlik hizmetleri sunan müşterilerimize mükemmellik ve özveri geçmişimiz var.

Neden Bizimle Çalışın?

Mükemmellik konusundaki itibarımız nedeniyle bizi seçin. 10 yıldan fazla bir süredir kalite ve müşteri hizmetleri için bir isim kazandık. Hizmet verdiğimiz ev sahipleri, ayrıntı odaklı, tutarlı temizlik hizmetleri için bize güveniyor, her defasında evlerini temizliyoruz.

Bizimle, Memnuniyetiniz Garantili
Busem Temizlik’te ki uzmanlar, ülke genelindeki değerli müşterilerimize eksiksiz ev temizlik hizmetleri sunmaya kararlıdır. Bu hedefe ulaşmak için, yönetim kurulunda tutarlı kalan katı standartlara bağlı kalıyoruz.
Sigortalı Temizlik Ekibimiz
Şirketimiz tamamen bağlı ve sigortalıdır; bu da bizi ev temizliği şirketi olarak kiralarken rahat edebileceğiniz anlamına gelir. Müşterilerimizin hizmetlerimizde güven duymalarına yardımcı olmak bizim için çok önemlidir.
Tamamen Eğitimli Çalışanlardan Oluşan Ekiplerimiz
Bu, Busem Temizliğin bir franchise tesisinde tutulan her bireyin kapsamlı bir tarama sürecinden geçtiği ve daha sonra ev temizlik hizmetlerimizin her alanında eğitildiği anlamına gelir. Bu, her zaman yüksek kalitede hizmet sağlar.
Yerel olarak sahip olunan ev temizlik hizmetleri
Hayat kendi evini temizlemek için çok kısa. Aileniz ve sevdikleriniz gibi, sizin için daha önemli olan konulara odaklanırken, evinizin emin ellerde olduğunu bilerek iç huzurunu yaşayabilirsiniz.
Telefonla Hızlı Teklif
Busem Temizlik hizmeti, kendinize ve en çok sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırırken güzel bir ev tutmanın anahtarıdır. Hızlı bir teklif için bize ulaşın.
İşimizi Garantileriz
Busem Temizlik, her müşteriye en üst düzeyde kalite, hizmet ve değer sunmak için çaba göstermektedir. Hizmetimizden tamamen memnun kalmadıysanız, durumunuzu çözebilmemiz için lütfen temizliğinizden sonraki 24 saat içinde bizi bilgilendirin.
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp'tan Yaz
,