Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin birçoğunun profesyonel hizmetçi servisimiz hakkında özel soruları var. İşte Temizleme Şirketinde duyduğumuz sıkça sorulan sorulardan sadece birkaçı.

Genel Sorular

Bir teklifi nasıl alabilirim?

Bir temizlik rezervasyonu yaptırmak için kayıt akışını ziyaret etmeniz yeterlidir; eviniz ve zamanlamanız hakkında bilgi verirken teklifiniz dinamik olarak ayarlanır.

Evimi temizlemek o kadar uzun sürmese bile, verilen miktarın tamamını tahsil ediyor muyum?

Hayır, yalnızca temizleyicinizin evinizde çalışmakta olduğu süreye bağlı olarak ücretlendirilirsiniz. Erken biterlerse, belirtilen tutarın tamamı size tahsil edilmez.

Bir temizlik için rezervasyon yaptırmadan önce birinin evimi ziyaret etmesi gerekiyor mu?

Kesinlikle hayır! Zorlayıcı satış elemanlarının evimize gelmesini istemeyiz, bu yüzden size bunu asla yapmayız. Bir teklif alabilir ve temizliğiniz için online rezervasyon yapabilirsiniz. Yaklaşık bir dakika sürer.

Temizlik malzemeleri dahil mi?

Temizlik malzemeleri varsayılan olarak dahil değildir. Bu, temizleyicinizin sevdiğiniz ürünleri kullanmasını sağlar ve evden eve herhangi bir çapraz bulaşma olmaz.

Bununla birlikte, sarf malzemeleriniz yoksa, ziyaret başına 10 ABD doları ek bir ücret karşılığında getirebiliriz (taşınma / temizlik için 15 ABD doları). Bu seçeneği müşteri kontrol panelinizden seçebilirsiniz. Ayrıca, elinizde bulunan öğelerin bir listesini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Lütfen dikkat: Her zaman vakum ve paspas / kepçenizi kullanırız, bu yüzden bu eşyaların elinizde olduğundan emin olun.

Ya temizlikten memnun olmazsam?

Lütfen hemen bizimle iletişime geçin, durumu düzeltmek için düzenlemeler yapacağız. Beklemede olduğumuz memnuniyet garantisine sahibiz.

Planlı Sorular

AYNI GÜN REZERVASYON ALABİLİR MİYİM?

aynı gün rezervasyonlarını garanti etmiyoruz. Ancak, güne bağlı olarak, bu gereksinimi sıklıkla karşılayabiliriz.

TEMİZLİĞİM İÇİN EVDE OLMAM GEREKİR Mİ?

Tamamen size kalmış. Evde olmayacaksanız, bilgileri müşteri panelinize koyarak evinize nasıl erişeceğinizi bize bildirdiğinizden emin olun.

TEMİZLEYİCİM KİTABIMI ÇIKARIM ZAMANINDA GELİR Mİ?

Evet, çoğu zaman. Ancak, trafik ve hava koşulları nedeniyle bir saatlik bir pencereye izin veriyoruz. Temizleyicinizin geç kalacağı senaryolarda, ETA’yı bilgilendirmek için sizinle iletişim kurulur.

HİZMET İÇİN NE ZAMAN ŞARJ EDİLİR?

Temizlik tamamlanıncaya kadar ücretlendirilmezsiniz. Faturanız, yalnızca temizleyicinizin evinizde çalışırken en yakın 15 dakikalık artışa kadar geçen süreyi yansıtacaktır.

SÖZLEŞME MÜDÜRLÜĞÜ GELİR Mİ?

Hayır, herhangi bir ceza vermeden istediğiniz zaman hizmeti iptal edebilirsiniz. Herhangi bir sözleşmeye veya önceden belirlenmiş sayıda randevuya karar vermek zorunda değilsiniz.

Temizlik Soruları

STANDART TEMİZLİKTE NELER DAHİLDİR?

Standart bir temizlik sırasında evinizin her odasında nelerin temizlendiğini gösteren bir liste. Ayrıca, müşteri gösterge tablonuz üzerinden ek öğeler talep edebilirsiniz.

SARF MALZEMELERİ SAĞLAR MISINIZ?

Temizlik malzemeleri varsayılan olarak dahil değildir. Bu, temizleyicinizin sevdiğiniz ürünleri kullanmasını sağlar ve evden eve herhangi bir çapraz bulaşma olmaz.

Bununla birlikte, sarf malzemeleriniz yoksa, ziyaret başına 10 ABD doları ek bir ücret karşılığında getirebiliriz (taşınma / temizlik için 15 ABD doları). Bu seçeneği müşteri panosundan seçebilirsiniz. Ayrıca, elinizde bulunan öğelerin bir listesini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Lütfen dikkat: Her zaman vakum ve paspas / kepçenizi kullanırız, bu yüzden bu eşyaların elinizde olduğundan emin olun.

NE HİZMETLER SUNUN?

Haftalık temizlemeden bir defalık temizlemeye, taşınma ve taşınma temizliğine kadar çeşitli hizmetler sunuyoruz. Farklı hizmetleri, ön sayfayı ziyaret ederek ve sayfanın ortasındaki “Hizmetler” düğmesine tıklayarak görebilirsiniz.

NASIL TEMİZLEYİCİLER NASIL GÖNDERİRSİNİZ?

Evinize yalnızca bir temizleyici gönderilir. Sürekli bir programdaysanız, aynı kişiyle ilerlemek için sizinle eşleşmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

TEMİZLİK ŞİRKETİ TEMİZLEYİCİLER

Kesinlikle. Temizleyiciler polis arkaplan kontrolü, referans kontrolleri ve şahsen görüşmeler içeren bir tarama sürecinden geçer. Bizimle çalışmak için konut ev temizliğinde de önemli deneyime ihtiyacımız var.

Call Now Button
WhatsApp WhatsApp'tan Yaz
,